agencja interaktywna / o nas

Ponad 700 ukończonych projektów na całym świecie. Doświadcznie od 2007 roku.

Suchowski Media to szybko rozwijająca się Agencja Interaktywna / Firma IT. Jesteśmy międzynarodową agencją o zasięgu globalnych, na chwilę obecną posiadamy dwa oddziały firmy w Polsce i w Holandii. W zakresie naszych prac profesjonalnie projektujemy Strony WWW, Sklepy internetowe, grafikę, Aplikacje mobilne iOS/Android, Systemy CRM.

Dostarczamy konkretne rezultaty lub sprawdzone narzędzia, by nasi klienci mogli samodzielnie zwiększać efektywność prowadzonych działań. Bierzemy odpowiedzialność za realizację konkretnych celów biznesowych. Pomagamy zmniejszyć koszt dotarcia do klienta, zwiększamy efektywność akcji marketingowo-sprzedażowych. Podnosimy satysfakcję poprzez lepszą obsługę on-line. Nasze rozwiązania i systemy pozwalają organizacjom na poprawę wewnętrznej sprawności tak, by większej sprzedaży towarzyszyło większe zadowolenie nie tylko zewnętrznych klientów, ale także pracowników.

Zaufały nam firmy małe jak i korporacje. Z naszych usług skorzystały Instytucje Państwowe. Posiadamy ogromna wiedze i praktykę informatyczną oraz internetową (pozycjonowanie stron internetowych).

Misja

Każdy nasz projekt ma na celu pełne zadowolenie i usatysfakcjonowanie klienta. Nie uważamy żadnego projektu za skończony dopoki klient nie stwierdzi że jest w pelni zadowolony z wyników.  

Nasi klienci mogą być zawsze pewni ze nasi zawodowi, o miedzynarodowym doświadczeniu specjaliści dostarczą innowacyjne rozwiązania rynkowe, którym klienci bedą mogli w pełni zaufać.

nasza historia

START 2007
 • 500 klientów w Europie

  2007 - Suchowski Media zaczyna działalnośc w Polsce i do roku 2010 już obsługuje ponad 500 klientów w Europie.

  Gru2010
 • Boston, USA

  Bazując na naszych sukcesach w Europie zaczynamy działalność interkontynentalna otwierając Oddział w Bostonie i pozyskując klientów z Ameryki Północnej oraz Południowej,

  Sty2011
 • Australia

  Suchowski Media wkracza do Australii z zamiarem dostarczania na antypodach światowej jakości usług przy konkurencyjnych cenach! Oddział firmy powstaje w mieście Perth w Zachodniej Australii.

  Sty2012
 • Tulipany w Holandii

  Suchowski Media wykupuję znaną lokalną firmę działającą w sektorze Web Design and Marketing w mieście Breda. Utworzony zostaje oddział firmy pod nazwą S2 Media.

  Lut2014
 • Spółka w Londynie

  Polska spółką zostaje zamknięta, zewzględu na otwarcie spółki w Londynie pod nazwą Suchowski Media SA.

  Cze2014